Latvijas Vienību Tanki.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas Vienību Tanki.

Spēles World of Tanks bruņotās vienības forums.
 
SatursMeklētReģistrētiesIeiet

 

 Plašāka informācija par gaidāmo paču 7.5.

Go down 
AutorsZiņojums
zontix

zontix

Dzimums : Male
Number of posts : 87

Plašāka informācija par gaidāmo paču 7.5. Empty
PostTēma: Plašāka informācija par gaidāmo paču 7.5.   Plašāka informācija par gaidāmo paču 7.5. I_icon_minitimeSvētdena Jūlijs 22, 2012 11:48 am

Ir pienācis laiks, kad World of Tanks ir ieviesti arī 10. līmeņa vidējie tanki un tanku iznīcinātāji. Tie, iespējams, nesīs pārmaiņas World of Tanks pasaulē, jo 10. līmeņa vidējiem tankiem, atšķirībā no tās pašas klases 9. līmeņa tankiem, lielgabali ir daudz spēcīgāki. Spēcīgāki tieši bruņu cauršaušanas ziņā, jo tie var konkurēt ar smagajiem tankiem. Kamēr vidējiem tankiem ir augstāka cauršaušanas spēja, jaunie tanku iznīcinātāji ir ieguvuši patiešām spēcīgus lielgabalus.
Lai kā cilvēki forumā neaprunāja Stug E-100 Krokodil un vēlmi ieviest tieši šo 10. līmeņa vācu tanku iznīcinātāju, izstrādātāji izvēlējās iekļaut parasto Stug E-100. Taču, šim tanku iznīcinātājam ir patiešām iespaidīgs lielgabals – 17,25 cm plats. Tā diametrs ir lielāks par jūsu 15 cm lineālu! Bojājumi arī ir iespaidīgi un liks ieplesties acīm, redzot kā pretinieks uzņem jūsu 1000 bojājumu punktu ķieģeli. Lai gan testa serverī ar artilēriju bieži nesastapos, jau tagad var secināt, ka standarta serveros Stug E-100 būs viens no galvenajiem artilērijas mērķiem. Kurš gan gribēs, lai viņa komandu sarauj gabalos, liekot biedriem slēpties aiz tuvākā stūra un cerēt, ka tas zvērs vairs neparādīsies.
Savukārt amerikāņiem tiek T110E3 un E4. Kā jau pēc nosaukuma var spriest, abi ir veidoti uz T110 smagā tanka bāzes. Vienīgi viens ar rotējošu torni un otrs – bez, tāpēc tie abi arī ir katrs sava zara galā, bet ar vienādiem lielgabaliem. Arī tiem ir nopietns lielgabals, toties ar zemākiem bojājumiem. Jagdpz E-100 vispār būs vienīgais ne-artilērijas tanks ar iespēju veikt 1000 bojājumus. Cauršaušana pagaidām ir 295mm, kas ir gandrīz vienāda ar pārējiem 10. līmeņa tanku iznīcinātājiem. Taču, atšķirībā no StuG E-100, kas sava lielgabala un izmēru dēļ ir zaudējis diezgan lielu daļu mobilitātes, T110E3 un E4 vēl ir diezgan žigli.
PSRS tajā pat laikā ir ieguvuši augstāko cauršaušanu ar standarta AP lādiņiem – 303mm. Objekta 268 korpuss ir diezgan līdzīgs IS-8 korpusam, arī tas pats priekšējais vājais punkts. Ja jau franču artilērija 8. līmenī ieguva aptveri, tad ar 7.5 AMX 50 Foch 155 ar 3 šāvienu aptveri pievienosies franču tankiem. Pēc izskata tas īpaši neatšķiras no parastā Focha, vienīgi ja sajauksiet tos abus, tad to nožēlosiet.
Jāpiemin arī jaunie vidējie tanki, vismaz daļēji jaunie. ASV un PSRS ir tikuši pie pavisam jauniem tankiem – T-62A un M48A1 Patton. M48A1 ir ļoti līdzīgs M103 un T110E3, jo līdzīga tanka bāze tajā laikā bija pamatā vairākiem tankiem. Bruņas, protams, tam ir plānākas, bet lielgabals gandrīz tāds pat kā M58. Pie tam, šauj arī atrāk. Radusies tāda situācija, ka M48A1 no T110E5 vai M103 šķir gandrīz tikai bruņu biezums. Tāpat kā pārējiem amerikāņu vidējiem tankiem, arī šim ātrums nav tik augsts kā konkurentiem, bet griešanās ātrums ir diezgan augsts. Arī lielgabala tēmēšanas ātrums izskatās iespaidīgi – 1,7 sekundes.
PSRS ir T-62A, kas nav tas pats, kas T-62. Bruņas tam ir nedaudz plānākas, arī izmēros tas ir nedaudz garāks. Tam arī ir visātrāk šaujošais lielgabals starp 10. līmeņa vidējiem tankiem. Arī kamoflāžas līmenis pārsit citus. Daži pat teica, ka T-62A ir lejupslīde no T-54. Tomēr tam ir visātrāk šaujošais lielgabals no 10 .līmeņa vidējiem tankiem.

Tātad, ASV iegūst M48A1, PSRS iegūst T-62A. Kas paliek Vācijai un Francijai?

Viss francijas vieglo/vidējo tanku zars tiek pacels uz augšu līdz ar ko Bat. Chat. 25t, kas tagad ir 9. līmenī, kļūs par 10. līmeni. Protams, tas iegūst arī jaunu lielgabalu, bet ar 5 šāvienu aptveri.
Toties Vācija iegūs E-50, bet ar „M” beigās. E-50M ir izskatā praktiski tas pats E-50 tikai nedaudz zemāks un ar manāmi spēcīgāku lielgabalu, kuram ir augstāka cauršašanas spēja, nekā vācu smagajiem tankiem – 270mm. Vēl, E-50 ātrumkārba būs aizmugurē, jo līdz ar 7.4 ielāpu, E-75 un E-50 tika pakļauti biežākiem dzinēja bojājumiem un degšanai. Uz doto brīdi, E-50M ir visprecīzākais lielgabals starp 10. līmeņa vidējiem tankiem un ar visaugstāko cauršaušanas spēju starp visiem tankiem, izņemot tanku iznīcinātājus un artilēriju. Arī lādiņa ātrums ir ļoti augsts. Iespējams, šis tanks ir tieši tas, ko vācu tanku spēlētāji gaidīja – spēcīgs tanks ir lielgabalu, kas patiešām ir kā snaipera šautene. Papildus visam iepriekšējam šis tanks ir nedaudz zemāks, kas palielina priekšējo bruņu slīpumu, līdz ar to palielinot to relatīvo biezumu.
Vēl viena lieta, kas nāk līdzi 10. līmeņa vidējiem tankiem, ir APCR (Armor Piercing Composite Ridgit) lādiņi kā standarta munīcija. Šie lādiņi gandrīz visiem tankiem ir nopērkami par zeltu. Toties 10. līmeņa vidējiem tankiem par zeltu nopērkami ir HEAT lādiņi. Šāda munīcijas izvēle parāda, ka tanki ir jau nedaudz vairāk uz mūsdienu pusi. Nākošais amerikāņu tanks pēc M48A1 reālajā dzīvē ir M60 Patton, kas klasificējas kā Galvenais Kaujas Tanks – jau cita tanku ēra.
Līdz ar 10. līmeņa ieviešanu, 9. līmeņa vidējie tanki sāņēma vairākas izmaiņas, kas vairākumu nāciju tanku pabīdīja nedaudz zemākā līmenī pēc to parametriem. Arī zemākus līmeņus skāra izmaiņas, piemēram, T-28 zaudēs F-30 lielgabalu, bet pēc veidotāju teiktā, spēlētāji saņems kompensāciju brīvo pieredzes punktu formā. Protams, tikai tiem, kam būs par ko izmaksāt kompensāciju. Arī T-34-85 un T-43 zaudēs lielgabalu. D-10T jeb kā tautā saukts iD10T gun būs pieejams tikai sākot ar T-44.
Ir viens spēles aspekts, kas vienmēr ticis lamāts no spēlētāju puses - Matchmaking sistēma. Kādus vien brīnumus tā nav veikusi. Tiek solīts, ka ar 7.5 ielāpu visiem tankiem Matchmaker līmeņi tiks sašaurināti. Jeb citos vārdos – liela daļa tanku redzēs savam tankam tuvāka līmeņa tankus. Tā kā pašlaik izmaiņas pieejamas testa serverī, lielākā daļa no tankiem ir salīdzinoši augsta līmeņa vai pavisam 10. līmeņa un jaunās matchmaking sistēmas izmaiņas vēl īsti nevar redzēt.
Bez tankiem, kas pieejami izpētes kokos, ir pievienoti arī divi premium tanki. Super Pershing jeb M26E4 Pershing un Dicker Max. Super Pershing ir tas pats M26, bet ar divām papildus plāksnēm, kas nogrieztas no vācu Pantēras bruņām un pieliktas pie korpusa priekšgala, dodot klāt vēl 80mm bruņu. Kopā korpusa bruņas sastāda 258mm, protams, ņemot vērā slīpumu. Diezgan iespaidīgi priekš vidējā tanka, pie tam vēl amerikāņu vidējā tanka. Savukārt torņa bruņām arī ir papildus plāksne, ar kuru torņa priekšējās bruņas kopā veido veselus 308mm. Tikai tam ir arī negatīvā puse – lielāks svars un vārgāks lielgabals nekā standarta M26. M26E4 dzinējam ir tikai 500 zirgspēki, kas tankam atņem diezgan daudz mobilitātes. Braucot ar šo tanku, atgriežas atmiņas par AMX 40. Lielgabals arī ir tikai ar 170mm lielu cauršaušanas spēju.
Dicker Max ir diezgan interesants tanku iznīcinātājs. Ne tikai pēc tā nosaukuma, kuru laikam labāk netulkot. Tam ir gandrīz tāds pat lielgabals kāds bija SU-85 – 107mm ZiS-6, kas, starp citu, tiks noņemts ar 0.7.5 ielāpu. Mobilitāte ir neslikta. Iespējams, atvērtais jumts ļauj nolaist stobru tik zemu, ka jau var stāties blakus amerikāņu tankiem. Dicker Max stobra nolaišanas leņķis pagaidām ir -15°, kas ir pat vairāk nekā amerikāņu tankiem. Tas, manuprāt, arī palīdzēs nosargāt plānās bruņas, kas nesniedz īpaši daudz aizsardzības tā jau atvērtā jumta tanku iznīcinātājam.
Atgriežoties pie parastajiem tankiem, vācu tanku iznīcinātāju zarā ir iemitinājies vēl viens tanks. Tagad spēlētāji varēs no JagdPanther iet uz Ferdinand vai uz JagdPanther II. Protams, JagdPanther II arī ir tanks, kas veidots pēc shēmām, nevis reāla piemēra. Kā jau pēc nosaukuma, šis tanku iznīcinātājs ir būvēts uz Panther II bāzes, tāpēc tā mobilitāte ir pārsteidzoši augsta
Ne tikai mobilitāte ir saglabājusies, bet arī bruņas. Jau sastapos ar gadījumu, kad JagdpzE-100 ar vienu šāvienu nonesa visas JagdPanter II dzīvības. Lielgabals ir tāds pat kā Ferdinand, padarot JagdPanther II par diezgan mobilu tanku iznīcinātāju ar nopietnu lielgabalu. Ja vēlaties bruņas – Ferdinand, ātrumu – JagdPanther II. Lai gan tuvcīņā trāpīt pa Ferdinand priekšgala vājo punktu nav īpaši daudz problēmu.
Lieta, kas var ieinteresēt vairāk spēlētājus un varbūt tos, kas nav sasnieguši tik augstus tanku līmeņus, lai plānotu pirkt 10. līmeņa tankus, ir jauns franču tanks. Ne vienkārši jauns franču tanks, bet jauns bezmaksas franču tanks. Vienīgi ir kāda lieta – garāžā jābūt AMX 12t. Kā jau minēju, tad Bat Chat kļūs par 10. līmeņa tanku, visam franču vieglo/vidējo tanku zaram ejot uz augšu, par jauno 5. līmeņa tanku kļūs AMX ELC. Smieklīgi mazs tanks, uz kuru paskatoties, liekas ka tam uzkrita Maus. Tornis grozās tikai par 10 grādiem. M3 Lee radinieks no Francijas? Tam arī ir tikai divu cilvēku apkalpe, augsta mobilitāte un lielgabals ar 170mm cauršaušanas spēju un 240 bojājumiem. Tas pat ir nosaucams par ļoti ātru tanku iznīcinātāju un varētu funkcionēt arī kā izlūks, bet rācijas sakaru attāluma trūkst. Arī aptveres šim tankam nav. Par tā izmēru varat pārliecināties zemāk redzamajā attēlā. Fonā ir M18 Hellcat un M4 Sherman.
Tāpāt kā iepriekšējā ielāpā, tiks pievienotas arī jaunas kartes. Šoreiz trīs. Osta (Port), Lielceļs (Highway) un Piekraste (Pacific Coast). Osta atgādina palielinātu Ensku, jo tas, kas ir sastopams Enskā, ir sastopams Ostā. Šī karte atgādina kādu Amerikas lielpilsētu, kas visdrīzāk arī tika plānots, jo te ir sastopamas daudz augstākas mājas nekā citās kartēs - teritorija varēs kalpot kā slēpšanās zona no artilērijas.
Highway ir diezgan atklāta karte. Tikai dažas mājas aiz kurām varētu noslēpties. Sākumā pēc izkārtojuma var atgādināt Purvu, kurš tika izņemts no karšu rotācijas, bet te ir iespējams šķērsot upi arī tai pārbraucot. Ir arī lielāka pilsēta, bet tā ir diezgan maza.
Pacific Coast kartes lielu daļu aizņem ūdens un paskatoties uz abu komandu sākuma pozīcijām, tad, ja nebūtu kalnu pa vidu, abas komandas varētu apšaudīt viena otru gandrīz uzreiz pēc mača sākuma. Liekas, ka vienai no komandām būs priekšrocība aizsardzībā vai šaušanā no attāluma.

Bez visa iepriekš minētā, ir veiktas arī vairākas izmaiņas tanku ienākumos un remonta cenā. Piemēram, Easy Eight jeb E8 Shermans, ko daudzi spēlētāji izmantoja kā kredītu pelnīšanas tanku, pieredzēs 6% zemākus ienākumus un 20% augstāku remonta cenu. Lowe un ļoti retais M6A2E1 pelnīs vairāk un remonts izmaksās nedaudz lētāk.

Vācu E-100 un Maus saņems nelielus uzlabojumus – Mausam pieliks klāt 200 dzīvības, E-100 – 100 dzīvības.

Tālāk spēlētāji var gaidīt iespēju izvēlēties spēlēšanas režīmu pirms došanās kaujās un cerēt, ka 10. līmeņa vidējie tanki nepadara smagos tankus bezjēdzīgus. Tā kā jaunajiem tanku iznīcinātājiem ir cietas priekšējās bruņas, iesaku neuzskriet tiem virsū no priekšas.
Info ņemts no www.gamevision.lv
ŪŪŪŪŪŪJJJJJ CIK GARI, BET NODERĪĢĪ Basketball
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Plašāka informācija par gaidāmo paču 7.5.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Vienību Tanki. :: World of Tanks. :: World of Tanks Ziņas.-
Pāriet uz: