Latvijas Vienību Tanki.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas Vienību Tanki.

Spēles World of Tanks bruņotās vienības forums.
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
zontix

zontix


Dzimums : Male
Number of posts : 87

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 18, 2012 2:26 pm

izskatās tāds lēnig, parlāde ar diesko ātra nav, redzēsim kāds būs spēle. Gribētos izmegināt, nez cik zelta prasīs par viņu.
Te var redzēt kā amīts spēle ar savu āmīšā tanku cheers
Krājam zeltu puikas un meitenes farao

Atpakaļ uz augšu Go down
aivox
Administrators
Administrators
aivox


Dzimums : Male
Number of posts : 53

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 18, 2012 3:58 pm

es vinu testa serveri papētīju bruņas švakas, stobrs vājs nekas labs no viņa nav un pie tam lēns max 30km/h. Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.filebag.org
zontix

zontix


Dzimums : Male
Number of posts : 87

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 18, 2012 5:48 pm

aivox rakstīja:
es vinu testa serveri papētīju bruņas švakas, stobrs vājs nekas labs no viņa nav un pie tam lēns max 30km/h. Mad


yes tatad mans taipins bus vel topa Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
aivox
Administrators
Administrators
aivox


Dzimums : Male
Number of posts : 53

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 18, 2012 8:42 pm

taips daudz labāks jo, balanca sistēmā viņu ieliek zem taipa.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.filebag.org
marcelo566
Administrators
Administrators
marcelo566


Dzimums : Male
Number of posts : 38

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 18, 2012 11:17 pm

zontix rakstīja:
aivox rakstīja:
es vinu testa serveri papētīju bruņas švakas, stobrs vājs nekas labs no viņa nav un pie tam lēns max 30km/h. Mad


yes tatad mans taipins bus vel topa Very Happy

type ir sūda papīrs...
Atpakaļ uz augšu Go down
https://lvtanks.latvianforum.net
Kaupe

Kaupe


Dzimums : Male
Number of posts : 8

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 19, 2012 8:54 am

Tornis izskatās līdzīgs kā T32, un cik te pamanīju bruņu ziņā gandrīz tāds pats. Type ir vieglāk cauršaujams, bet šim, kā jau amerikānim korpuss švaks varētu būt. Spēlēs redzēs, tgd vēl nav ko salīdzināt!
Atpakaļ uz augšu Go down
aivox
Administrators
Administrators
aivox


Dzimums : Male
Number of posts : 53

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 19, 2012 10:56 am

Vnk izstrādātāji negrib lai atkārtojas tas pats scenārijs, kas bija ar TYPE, ka cilveki sapirka un pilnas kaujas bija ar vinu, tpc vini jaunos premium taisa pasvakus, lai ir kāds balancs.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.filebag.org
zontix

zontix


Dzimums : Male
Number of posts : 87

Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitimeCeturtdiena Jūlijs 19, 2012 7:18 pm

marcelo566 rakstīja:
zontix rakstīja:
aivox rakstīja:
es vinu testa serveri papētīju bruņas švakas, stobrs vājs nekas labs no viņa nav un pie tam lēns max 30km/h. Mad


yes tatad mans taipins bus vel topa Very Happy

type ir sūda papīrs...


Nu nesaki viss, protams pret 10 un 9 gruti cinities ka jau vieglajam tankam, bet brunas nav vajas, atrod brunas stiparku par
Vinu tani limeni. Vienigi ja butu nedaudz jaudigaks.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. Empty
PostTēma: Re: Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.   Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu. I_icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Runā ka konkurents typam 59, bet nu nezinu.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Latvijas Vienību Tanki. :: World of Tanks. :: World of Tanks Ziņas.-
Pāriet uz: